Tel: (0216) 471 5444

Adres: Ferhatpaşa Mah. Yeditepe Cad. No: 122 - 124 Ataşehir , İstanbul, Türkiye


Uzman Renault Yetkili Servisi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Ataşehir Ferhat Paşa Mah. mahallesinde (Yeditepe Caddesi) yer alıyor. Uzman Renault Yetkili Servisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzman Renault Yetkili Servisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Uzman Renault Yetkili Servisi

1989 yılında faaliyetine başlayan işletmemiz, 2010 yılının ortalarında yeni adresi olan İstanbul Ataşehir'de hizmet vermeye devam etmektedir. REM (Renault Eğitim Merkezi) tarafından eğitimli, alanında uzmanlaşmış bilgili ve tecrubeli personelimiz ile müşterilerimize kusursuz hizmet verme uğraşındayız ve bu tutumumuzu daima koruyacağız.

NOT: Daha önce firmamız Bostancı - Ergin iş merkezi içerisinde bulunmaktaydı. 2010 yılının ortalarında yeni adresine taşınmıştır.

Hizmetlerimiz:
- Mekanik
- Kaporta
- Boya
- Yedek Parça
- Sigorta aracılık hizmetleri
- Ro ve Balans ayarları
- Lastik
- Detaylı temizlik


Aşağıdaki haritayı kullanarak Uzman Renault Yetkili Servisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uzman Renault Yetkili Servisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uzman Renault Yetkili Servisi

Aşağıdaki formu kullanarak Uzman Renault Yetkili Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...