Tel: (0216) 482 1840

Adres: Uydukent Grup Center İş Merkezi No: 94 Daire: 2 Yenişehir Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Uydukent Bayan Kuaförü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Blv) yer alıyor. Uydukent Bayan Kuaförü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uydukent Bayan Kuaförü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uydukent Bayan Kuaförü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uydukent Bayan Kuaförü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uydukent Bayan Kuaförü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Uydukent Bayan Kuaförü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...