Tel: (0212) 202 5178

Adres: Salihpaşa Caddesi, Uskumru Köyü, Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Uskumruköy Muhtarlığı, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Uskumruköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Uskumruköy Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uskumruköy Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uskumruköy Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uskumruköy Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uskumruköy Muhtarlığı

0 görüş var

Uskumruköy Muhtarlığı adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Uskumruköy Muhtarlığı
Uskumruköy Mah., Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 202 5178 Uskumruköy Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Uskumruköy Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...