Tel: (0216) 334 5840

Adres: Sultantepe Mah. Selmanipak Cad. No: 65, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.26 puan almıştır.
Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 334 5840 Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...