Tel: (0216) 280 1802 veya (0216) 201 2056

Adres: Mimar Sinan Mah. Dr. Fahri Atabey Cad. A Blok No: 21 Kat: 2 Hükümet Konağı Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (Doktor Fahri Atabey Caddesi) yer alıyor. Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.93 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...