Tel: (0216) 201 2095 veya (0216) 201 2097

Adres: Mimar Sinan Mh. Doktor Fahri Atabey Caddesi, No: 21, Hükümet Konağı, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Mimar Sinan Mah. mahallesinde (Doktor Fahri Atabey Caddesi) yer alıyor. Üsküdar Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Üsküdar Nüfus Müdürlüğü
  Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.93 puan aldı.
 • merhaba yeni kimlik kartlarını nasıl temin edebiliriz

  3/ 5 yıldız
  ,

 • Telefon ile ulaşmak çok zor. Lütfen ya telefonlara bakan sayısını artırın yada santrale bakan bir kişi olsun. 1 dakikada telefonda alabileceğim bir cevap için 2 saat orada beklemek zorunda kalmak normalmidir doğrumudur hakmıdır.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Nüfus Müdürlüğü