Tel: (0216) 492 9809

Adres: Aziz Mahmut Hüdayi Mh. Şemsi Paşa Caddesi, Harem Sahil Yolu, No: 2, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Evlendirme Dairesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Aziz Mahmut Hüdayi Mah. mahallesinde yer alıyor. Üsküdar Evlendirme Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Evlendirme Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Evlendirme Dairesi

0 görüş var

Üsküdar Evlendirme Dairesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Üsküdar Evlendirme Dairesi
Aziz Mahmut Hüdayi Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 492 9809 Üsküdar Evlendirme Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...