Tel: (0216) 492 9809

Adres: Aziz Mahmut Hüdayi Mh. Şemsi Paşa Caddesi, Harem Sahil Yolu, No: 2, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Evlendirme Dairesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Aziz Mahmut Hüdayi Mah. mahallesinde yer alıyor. Üsküdar Evlendirme Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Evlendirme Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Üsküdar Evlendirme Dairesi
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.53 puan aldı.
  • Geçtiğimiz günlerde nikâh salonunuza geldim, cok şık bir mekan. Gercekten ben ve kızım cok begendik, sadece "......NUMARALI TAKI SALONU"gibi yönlendirme tabelalariniz biraz tuhaf geldi,".......NUMARALI TEBRIK ALANI" veya "NUMARALI KUTLAMA ALANI" şeklinde olsa daha iyi olurdu .Çünkü nikaha gelen davetliler ilk önce iyi dileklerini iletmek ister.O an yaşanan mutluluğu paylasmaktir birinci amaç. Tabi o arada da hediyesini verir.Bunlar benim ve o gün nikaha gelen bir kaç misafirin ortak dusunceleri, sizlerle de paylaşmak isterim . Şimdiden ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim. Kolay gelsin...

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Evlendirme Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Evlendirme Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...