Tel: (0216) 651 5800

Adres: Barbaros Mh. Nuhkuyusu Caddesi, No: 12, 4 34662 Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Askerlik Şubesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Nuh Kuyusu Caddesi) yer alıyor. Üsküdar Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Üsküdar Askerlik Şubesi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.6 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...