Tel: (0216) 422 0252

Adres: Havuzbaşı Mah. Küçüknamzgah Cad. No: 2 Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde (Küçük Namazgah Caddesi) yer alıyor. Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 58 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi
Güzeltepe Mah.Küçük Namazgah Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 422 0252 Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...