Tel: (0216) 530 1616

Adres: Murat Reis Mah. Yeniocak Sok. No: 1, 5 Bağlarbaşı, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde yer alıyor. Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi

0 görüş var

Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi
Selami Ali Mah., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 530 1616 Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...