Tel: (0216) 492 3194

Adres: Eski Toptaşı Cad. No: 11 Vergi Dairesi Karşısı Sokağı Daire: A Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Üsküdar Pide & Lahmacun, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Valide-i Atik Mah. mahallesinde (Eski Toptaşı Caddesi) yer alıyor. Üsküdar Pide & Lahmacun yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üsküdar Pide & Lahmacun nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üsküdar Pide & Lahmacun nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üsküdar Pide & Lahmacun konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üsküdar Pide & Lahmacun

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Üsküdar Pide & Lahmacun ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...