Uşak Valiliği logo

Tel: (0276) 223 5470 veya (0276) 223 1910

Adres: Kurtuluş Mh. Ali Galip Kaya Sokak, No: 30, Valilik Binası, Merkez, Uşak, Türkiye


Uşak Valiliği, Uşak ili Uşak Merkez ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde (Ali Galip Kaya Sokak) yer alıyor. Uşak Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uşak Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Uşak Valiliği
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uşak Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uşak Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uşak Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Uşak Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...