Tel: (0212) 233 3924

Adres: Cumhuriyet Mh. Halaskargazi Cad. No: 114 Ugurlusaray Apt. Kat: 1 Daire: 2 Osmanbey Şişli, , İstanbul, Türkiye


Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Meşrutiyet Mah. mahallesinde (Halaskargazi Caddesi) yer alıyor. Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu

0 görüş var

Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.06 puan almıştır.
Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu
Meşrutiyet Mah.Halaskargazi Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 233 3924 Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Ateş Kadıoğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...