Tel: (0212) 274 9045

Adres: Cemal Sahir Sok. No: 5 Yonca Apt. Kat: 2 Daire: 4 Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (Cemal Sururi Sokak) yer alıyor. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Üroloji Uzmanı Op. Dr. Selah Babacan ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...