Urla Belediyesi logo

Tel: (0232) 754 1088 veya (0232) 754 1144

Adres: Hacıisa Mh. Bülent Baratalı Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, No: 3, Pk: 35430, Belediye Başkanlığı Binası, Urla, İzmir, Türkiye


Urla Belediyesi, İzmir ili Urla ilçesinin Hacı İsa Mah. mahallesinde (Bülent Baratalı Blv) yer alıyor. Urla Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Urla Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Urla Belediyesi
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • Urla belediyesi olarak hangi birim ilgilenir bimiyorum. bir kerre olsun sekizden fazla sitenin tek ulaş?ım yolu muammer aksoy caddesine bir gözatılsın. inşatla daraltılan yollar diz boyu çukurlar. ölüme terkedilmiş? 5 yıllık genç çınarlar. yolun yarısına gelen incir ağ?açları. dinamit fitili gibi kurumuş? yol kenarı otları.her an bir yangına dönüş?ebilir. lütfen sayın karaosmanoğ?luna rica ediyoruz. semt akinleri adına : tutgut vural

    0/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Urla Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Urla Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Urla Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Urla Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...