Urfadan Kebap logo

Tel: (0212) 294 4444 veya (0212) 321 8577

Adres: Merkez Mh. Osmanpaşa Caddesi, No: 1, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Urfadan Kebap, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Osmanpaşa Caddesi) yer alıyor. Urfadan Kebap yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Urfadan Kebap nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Konusu ile ilgili olarak her türlü temel ve muhtelif gıda maddeleri alımı satımı imalatı toptan ve perakende olarak pazarlamasını. Konusu ile ilgili toprak maden tapu kütüğüne gayrimenkul olarak kayıtlı haklar kat mülkiyeti kütüğüne yazılı gayrimen kullerin mülkiyet haklarını gayri menkuller üzerinde inşaat kaynak intifa sükna ve diğer irtifakları gayrimenkul mülkiye ti gayrimenkul üzerinde ipotek dahil rehin hakları ve diğer ayni hakları gayrimenkul satış vaadi dahil bütün şahsi hakla rı kazanabilir bu ayni ve şahsi hakları devir ve feragat edebilir başkalarına tanıyabilir sona erdirebilir tescil şerh ve terkin ettirebilir bütün bu işlemleri aracılık etmemek kaydı ile şirket leh ve aleyhine yapabilir ve anasözleşmesin de yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Urfadan Kebap
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Urfadan Kebap nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Urfadan Kebap konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Urfadan Kebap

Aşağıdaki formu kullanarak Urfadan Kebap ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...