Tel: (0414) 378 1111 veya (0414) 378 1120

Adres: Şanlıurfa - Diyarbakır Karayolu 35. Km, Gap Havaalanı, Eyyübiye, Şanlıurfa, Türkiye


Şanlıurfa GAP Havalimanı, Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesinde yer alıyor. Şanlıurfa GAP Havalimanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa GAP Havalimanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Şanlıurfa GAP Havalimanı
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.58 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şanlıurfa GAP Havalimanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şanlıurfa GAP Havalimanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şanlıurfa GAP Havalimanı

Aşağıdaki formu kullanarak Şanlıurfa GAP Havalimanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...