Tel: (0212) 299 4539

Adres: Nuri Paşa Cad. No: 81 Ferahevler Mh. Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Ferahevler Mah. mahallesinde (Nuripaşa Caddesi) yer alıyor. Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Ural Ataman Klasik Otomobil Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...