UPS Zeytinburnu Topkapı logo

Tel: (0212) 413 2222

Adres: Seyitnizam Mahallesi, Mevlana Caddesi, No: 87, Topkapı, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


UPS Zeytinburnu Topkapı, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (Mevlana Caddesi) yer alıyor. UPS Zeytinburnu Topkapı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. UPS Zeytinburnu Topkapı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    UPS Zeytinburnu Topkapı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak UPS Zeytinburnu Topkapı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak UPS Zeytinburnu Topkapı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: UPS Zeytinburnu Topkapı

Aşağıdaki formu kullanarak UPS Zeytinburnu Topkapı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...