Adres: Sultanbeyli, Cilve Sk, 34935 Adil, , İstanbul, Türkiye


Ünsa Ambalaj, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Adil Mah. mahallesinde (Cilve Sokak) yer alıyor. Ünsa Ambalaj yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ünsa Ambalaj nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ünsa Ambalaj nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ünsa Ambalaj konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ünsa Ambalaj

1 görüş var

  • merhaba ben sultanbeylinde 10 yıla aşkın palet alım satımı yapmaktayım ..sıfır kalitisinde her ebatlarda palet üretiyoruz ve ikin el fiyatına satmaktayız..palet alımı yapıyorsanız sizinle çalışmak isteriz cep: 0554 31171 20

    Misafir, 12.11.2013 20:21:00

Ünsa Ambalaj adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Ünsa Ambalaj
Adil Mah.Cilve Sokak, Sultanbeyli, İstanbul.
Ünsa Ambalaj

Aşağıdaki formu kullanarak Ünsa Ambalaj ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...