Tel: (0212) 551 2656

Adres: Çobançeşme Mh. Sanayi Caddesi, Selvi Sokak, No: 8, Yenibosna Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • tekstil
  • Bu firma 40 senedir faal

Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş., İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Çobançeşme Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Deri ve şile bezinden mamul her nevi eşyanın imali, ithali, ihracı, alım satımı. Her nevi iplik alım satımı, ithali, ihracı imali, Her türlü menkul ve gayrimenkul, makina, alat, edevat vesair hakları iktisap etmek, Başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine rehin veya ipotek tesis ve tescil ettirmek ve bunları fekeylemek ve bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap etmek ve 31. 12. 1976 tarihinde tescil edilen Anonim şirket anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş.
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Üniteks Tekstil ve Ticaret A.Ş.