Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0216) 611 2261 veya (0216) 611 6886

Adres: Ihlamurkuyu Mh. Alemdağ Caddesi, Yeni İstanbul Çarşısı, No: 246, Pk: 34771, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 47 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.32 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...