Tel: (0216) 632 2891

Adres: İnkılap Mah. Küçüksu Cad. Şair Nedim Sok. No: 9 P. Kodu: 34768, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde yer alıyor. Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi

1 görüş var

  • iyidir ii :D

    Misafir, 22.10.2010 11:08:00

Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi
İnkılap Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 632 2891 Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...