Tel: (0216) 632 1400

Adres: Alemdağ Caddesi No : 53, Ümraniye, 34768, , İstanbul, Türkiye


Ümraniye Telekom Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde (Küçüksu Caddesi) yer alıyor. Ümraniye Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Telekom Müdürlüğü

2 görüş var

  • BİR SAĞLIK MERKEZİNDEN ARIZA KAYDI BİLDİRDİM VE ACİLİYET DURUMUNU İLETMEME RAĞMEN 24 SAAT OLMASINA RAĞMEN HALA HER HANGİ BİR İŞLEM YAPILMADI SÜREKLİ ÇAĞRI MERKEZİ'YLE MUHATTAP OLUYORUM YETKİLİ KİMSEYE ULAŞAMIYORUM ÜMRANİYE GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE YÖNLENDİRİLİYORUM AMA NİYE'YSE TELEFONLAR AÇILMIYOR. BEN ÖĞRENMEK İSTİYORUM BÜYÜK VE KURUMSAL BİR ŞİRKET NEDEN ŞİRKETİNE KOYDUGU TLF AÇILMAZ? ÜSTELİK BİR TELEFON FİRMASI'SINIZ BİZ SİZE ULAŞAMADIKTAN SONRA ORDA O TLF OLMASININ ÖNEMİ NEDİR? BİZLER SİZLERE ULAŞALIM DİYE KONULAN VE İNTERNET'TE VERİLEN BU NUMARA KULLANILMIYORSA NEDEN BU NUMARA BURDA YAZILI YADA BAKILMIYORSA NEDEN BAKILMIYOR ??? AYRICA ABONELİK İÇİN İSTEDİGİNİZ ZAMAN SİZ BİZE ULAŞABİLİYOSUNUZ AMA BİZ ARIZA GİDERİLMESİ İÇİN ARADIĞIMIZDA SİZE ULAŞAMIYORUZ SİZCE BU NORMAL Mİ? TEKRAR EDİYORUM SAĞLIK MERKEZİNDEN ARIYORUM 6 HATTIM ÇALIŞMADIGINI VE SİSTEMİMİN BUNUN ÜZERİNE KURULU OLDUGUNU İLETTİĞİM HALDE NEDEN BİR ÇÖZÜM YOLU BULUNAMIYOR? TÜRK TELEKOM YÜZÜNDEN BİR ÇOK HASTAMI MAĞDUR ETTİM VE AYRICA PRESTİJ KAYBETMEK'TEYİM BUNUN HESABINI BANA VEREBİLECEK YETKİLİ BİRİNİ ARIYORUM UMARIM BUNU OKUR VE BANA ULAŞIRSINIZ. GERÇİ HİÇ SANMIYORUM TLF BAKMAYAN KURUMSAL BİR ŞİRKET NEDEN İNTERNET SAYFASINI KONTROL ETSİN DİMİ????

    Misafir, 06.12.2013 09:52:00

  • 10 gün öncesi Aydınlar mah. Şimşek sok No:13/1 Taşdelen Çekmeköy adresindeki binamızın yıkılıp yenisinin yapılması için 247071 numaralı evrak takiple dilekçemizi vermiştik.Bu gün hala haber alamamaktayız. saat gibi işleyen Türk Telekoma ne oldu.Lütfen bilgi verirmisiniz.

    Misafir, 03.12.2013 13:56:00

Ümraniye Telekom Müdürlüğü adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.69 puan almıştır.
Ümraniye Telekom Müdürlüğü
İnkılap Mah.Küçüksu Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 632 1400 Ümraniye Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...