Tel: (0216) 280 1753 veya (0216) 280 1755

Adres: Yukarı Dudullu Şerifali Mah. Necip Fazıl Bulvarı Edep Sok. No: 54 Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Ümraniye Tapu Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu Mah. mahallesinde (Necip Fazıl Blv) yer alıyor. Ümraniye Tapu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Tapu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Ümraniye Tapu Müdürlüğü
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
  • En çok sevdiğim kadastro müdürlüklerinden birisi etiksel bir müdürlüktür.Müdürlük ve bünyesindeki personele selamlar ve teşekkürler sunarım.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Tapu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...