Tel: (0216) 364 2738

Adres: Ümraniye Tapu Kadastro Müd, Yeni İstanbul Çarşısı No:1 A Blok, Ümraniye, 34768 İnkılap, , İstanbul, Türkiye


Ümraniye Tapu Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde yer alıyor. Ümraniye Tapu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Tapu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Tapu Müdürlüğü

1 görüş var

  • En çok sevdiğim kadastro müdürlüklerinden birisi etiksel bir müdürlüktür.Müdürlük ve bünyesindeki personele selamlar ve teşekkürler sunarım.

    Misafir, 24.09.2010 12:58:00

Ümraniye Tapu Müdürlüğü adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Ümraniye Tapu Müdürlüğü
İnkılap Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 364 2738 Ümraniye Tapu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Tapu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...