Adres: Ümraniye, Petrol Ofisi, 34760 Atakent, , İstanbul, Türkiye


Ümraniye Spor Tesisleri, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Petrol Ofisi) yer alıyor. Ümraniye Spor Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Spor Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Spor Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Spor Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Spor Tesisleri

0 görüş var

Ümraniye Spor Tesisleri adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.21 puan almıştır.
Ümraniye Spor Tesisleri
Atakent Mah.Petrol Ofisi, Ümraniye, İstanbul.
Ümraniye Spor Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Spor Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...