Tel: (0216) 466 5800

Adres: Meydan AVM. No: 243 Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Ümraniye Cinebonus (Meydan), İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (İKEA-Ümraniye) yer alıyor. Ümraniye Cinebonus (Meydan) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümraniye Cinebonus (Meydan) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümraniye Cinebonus (Meydan) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümraniye Cinebonus (Meydan) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümraniye Cinebonus (Meydan)

0 görüş var

Ümraniye Cinebonus (Meydan) adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Ümraniye Cinebonus (Meydan)
Çakmak Mah.İKEA-Ümraniye, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 466 5800 Ümraniye Cinebonus (Meydan)

Aşağıdaki formu kullanarak Ümraniye Cinebonus (Meydan) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...