Tel: (0216) 461 1934

Adres: Küçüksu Cad. Alemdağ Cad. No: 198/C Ümraniye Son Durak Yakınında İstiklal Mh. Sondurak Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Ümran Merkez Polikliniği, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Ümran Merkez Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ümran Merkez Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ümran Merkez Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ümran Merkez Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ümran Merkez Polikliniği

0 görüş var

Ümran Merkez Polikliniği adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Ümran Merkez Polikliniği
İstiklal Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 461 1934 Ümran Merkez Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Ümran Merkez Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...