Tel: (0212) 692 1500

Adres: Basın Ekspres Yolu, Cemal Ulusoy Caddesi, No: 1, Ulusoy Tesisleri, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Ulusoy Holding, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Cemal Ulusoy Caddesi) yer alıyor. Ulusoy Holding yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Holding nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şirketin esas amacı kurulmuş veya kurulacak olan şirketlerin sermaye ve yönetimine katılacak bunların yatırım finansman organizasyon ve yönetim meselelerini toplu bir bünye içerisinde ve ekonomik dalgalanmalara karşıu yatırımların güvenliğini artırmak ve böylece bu şirketlerin sağlıklı şekilde ve milli ekonominin gereklerine uygun olarak gelişmelerini ve devamlılıklarını teminat altına almak ve bu amaca uygun ticari sanayi ve mali gelişmelerde bulunmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Holding nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Holding konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Holding

0 görüş var

Ulusoy Holding adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.42 puan almıştır.
Ulusoy Holding
Yenibosna Merkez Mah.Cemal Ulusoy Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 692 1500 Ulusoy Holding

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Holding ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...