Tel: (0212) 659 1768

Adres: İSTOÇ Tic. Merkezi No: 101 Mahmutbey (Merkez) Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Ulusoy Tohumculuk, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (5. Yol Sokak) yer alıyor. Ulusoy Tohumculuk yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Tohumculuk nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü çim tohumlarının üretimini pazarlamasını ithalatını ihracatını yapabilir taahhütlerde bulunabilir ve 27. 6. 1990 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Tohumculuk nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Tohumculuk konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Tohumculuk

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Tohumculuk ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...