Ulusoy Kadıköy Acentesi logo

Tel: (0216) 449 4430 veya (0216) 336 9610

Adres: Rasimpaşa Mh. Rıhtım Caddesi, İzzettin Sokak, No: 46 / A, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Ulusoy Kadıköy Acentesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (İzzettin Sokak) yer alıyor. Ulusoy Kadıköy Acentesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Kadıköy Acentesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ulusoy Kadıköy Acentesi
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.21 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Kadıköy Acentesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Kadıköy Acentesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Kadıköy Acentesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Kadıköy Acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...