Tel: (0212) 466 0800

Adres: İncirli Cad. No: 28 İncirli Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Ulusoy Otobüs, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Ulusoy Otobüs yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Otobüs nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. Bu yolcu taşımacılığı otobüs ve benzeri kara yolcu taşıması vasıtaları ile gerçekleştirmek. Kara yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yük taşımacılığı yapmak ve 16. 4. 2004 tarihli genel kurulda yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Otobüs nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Otobüs konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Otobüs

0 görüş var

Ulusoy Otobüs adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Ulusoy Otobüs
Zuhuratbaba Mah.İncirli Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 466 0800 Ulusoy Otobüs

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Otobüs ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...