Ulusoy Bakırköy Acentesi logo

Tel: (0212) 466 0800

Adres: Kartaltepe Mh. İncirli Caddesi, Kıbrıs Sokak, No: 28, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Ulusoy Bakırköy Acentesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Kıbrıs Sokak) yer alıyor. Ulusoy Bakırköy Acentesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Bakırköy Acentesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. Bu yolcu taşımacılığı otobüs ve benzeri kara yolcu taşıması vasıtaları ile gerçekleştirmek. Kara yolu ile şehirlerarası ve uluslararası yük taşımacılığı yapmak ve 16. 4. 2004 tarihli genel kurulda yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Ulusoy Bakırköy Acentesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Bakırköy Acentesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Bakırköy Acentesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Bakırköy Acentesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Bakırköy Acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...