Ulusoy Avcılar Acentesi logo

Tel: (0212) 695 4208

Adres: Merkez Mh. Namık Kemal Caddesi, No: 14 / B, Turgut Özal Stadyumu Altı, Avcılar, İstanbul, Türkiye


Ulusoy Avcılar Acentesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Namık Kemal Caddesi) yer alıyor. Ulusoy Avcılar Acentesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulusoy Avcılar Acentesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Ulusoy Avcılar Acentesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.
  • Merhaba çalışma saatleri olarak 7:45 ile 00:00 belirtilmiştir fakat gün içinde acente arandığında dakikalarca ve defalarca aranmasına rağmen kimse tellere cevap vermiyor.. Saygılarımla

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulusoy Avcılar Acentesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulusoy Avcılar Acentesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulusoy Avcılar Acentesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ulusoy Avcılar Acentesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...