Tel: (0312) 348 2871

Adres: Ulubey Mah. 165. Sok. No. 5, Altındağ, Ankara, Türkiye


Uluğbey İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ulubey Mah. mahallesinde (166. Sokak) yer alıyor. Uluğbey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uluğbey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uluğbey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uluğbey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uluğbey İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • benim okulum canım okulum

    Misafir, 12.03.2011 13:20:00

  • OKULUN İSMİNİ YALNIşž YAZDIğžINIZI HATIRLATIRIM.OKULUNUZUN GERÇEK İSMİ ULUBEY İLK ÖGRETİM OLMASI GEREKİR.OKULU YAPTIRAN VE OKUL ARSASINI BAGIşžLAYAN HACI KİBAR ULU NUN ANISINA ULUBEY İLK ÖGRETİM ADI VERİLMİşžTİR LÜTFEN BU YALNIşžI DÜZELTİN.

    Misafir, 08.04.2010 18:00:00

Uluğbey İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Uluğbey İlköğretim Okulu
Ulubey Mah.166. Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 348 2871 Uluğbey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Uluğbey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...