Adres: Uludağ Ünv. Öğrenci Yemekhanesi, Nilüfer, , Bursa, Türkiye


Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü, Bursa ili Nilüfer ilçesinde yer alıyor. Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü

0 görüş var

Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü
, Nilüfer, Bursa.
Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...