Tel: (0332) 233 0531

Adres: Ulubatlı Hasan Mah. Karakayış Cad. Meftunlu Sok., Karatay, Konya, Türkiye


Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu, Konya ili Karatay ilçesinin Ulubatlıhasan Mah. mahallesinde yer alıyor. Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu
Ulubatlıhasan Mah., Karatay, Konya.
+90(0332) 233 0531 Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...