Fenerbahçe Ülker Sports Arena logo

Tel: (0216) 687 2100

Adres: Barbaros Mh. Dereboyu Caddesi, Ülker Sports Arena, Batı Ataşehir, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Fenerbahçe Ülker Sports Arena, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Ihlamur Sokak) yer alıyor. Fenerbahçe Ülker Sports Arena yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ülker Sports Arena’nın bulunduğu bölgeye ulaşım için İETT’nin düzenlemiş olduğu 8 M Kadıköy- Ataşehir, 16 M Üsküdar-Ataşehir, 8A Kadıköy-Ataşehir ve 13 Kadıköy- Ataşehir seferlerden yararlanabilirsiniz. Maç günleri yoğunluğa göre bu hatlarda ek sefer düzenlenecek.


0 görüş var

    Fenerbahçe Ülker Sports Arena
    Toplam 61 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.95 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fenerbahçe Ülker Sports Arena nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fenerbahçe Ülker Sports Arena konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fenerbahçe Ülker Sports Arena

Aşağıdaki formu kullanarak Fenerbahçe Ülker Sports Arena ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...