Ülker Fabrikası logo

Tel: (0216) 524 2500

Adres: Pendik, Mahmut Bayram Cd, Ramazanoğlu, , İstanbul, Türkiye


Ülker Fabrikası, İstanbul ili Pendik ilçesinin Ramazanoğlu Mah. mahallesinde (Mahmut Bayram Caddesi) yer alıyor. Ülker Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ülker Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Ülker Fabrikası
  Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.44 puan aldı.
 • ben işitme engelliyim istanbul oturuyorum önce delphi mercedes ve ford montaj 2 sene çalıştım çıktım ( montaj- ford transit ) sertifika aldım veya markafoni pc lojistik iade toplama ve raflar ürünler yaptım. ben ev maltepe oturuyorum babam tel 05376651531 konuşmak görüşmek saygılarımızla

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ben işitme engelliyim istanbul oturuyorum önce delphi mercedes ve ford montaj 2 sene çalıştım çıktım ( montaj- ford transit ) sertifika aldım veya markafoni pc lojistik iade toplama ve raflar ürünler yaptım.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ben Maltepe'de görev yapmakta olan 3. sınıf öğretmeniyim. Çikolata üretimi ile ilgili bir konumuz olduğu için öğrencilerimle fabrikanızı ziyaret etmek istiyoruz. Ne yapmam gerektiği ile ilgili olarak beni bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar Tel no: 0532 340 94 01

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ülkerde çalışmak istiyorum lise mezunuyum askaerliğim tamamlandı sürücü belgem var yaş 23

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ülker Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ülker Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ülker Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Ülker Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...