Tel: (0216) 364 6622

Adres: Uslu Cad. No: 59 Kayışdağı Mh. Ataşehir, , İstanbul, Türkiye


Ufuk Mefruşat, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Kayışdağı Mah. mahallesinde (Uslu Caddesi) yer alıyor. Ufuk Mefruşat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ufuk Mefruşat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ufuk Mefruşat
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ufuk Mefruşat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ufuk Mefruşat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ufuk Mefruşat

Aşağıdaki formu kullanarak Ufuk Mefruşat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...