Tel: (0212) 543 2974

Adres: İstanbul Cad. No: 24 Çetinkaya Mağazası Yakınında Üstoğlu Apt. Kat: 5 Daire: 8 Sakızağacı Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Uçak Teknisyenleri Derneği, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Cevizlik Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Uçak Teknisyenleri Derneği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uçak Teknisyenleri Derneği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uçak Teknisyenleri Derneği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uçak Teknisyenleri Derneği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uçak Teknisyenleri Derneği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Uçak Teknisyenleri Derneği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...