Tel: (0312) 365 0737

Adres: Tuzluçayır Mah. 299. Sok. No: 2 Mamak, Ankara, Türkiye


Tuzluçayır İlköğretim Okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde (297. Sokak) yer alıyor. Tuzluçayır İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuzluçayır İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuzluçayır İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuzluçayır İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuzluçayır İlköğretim Okulu

0 görüş var

Tuzluçayır İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Tuzluçayır İlköğretim Okulu
Çağlayan Mah.297. Sokak, Mamak, Ankara.
+90(0312) 365 0737 Tuzluçayır İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tuzluçayır İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...