Tel: (0216) 394 1887

Adres: İstanbul Endüstri Ve Ticaret Serbest Bölgesi, Pk: 34957, Aydınlı, Orhanlı, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Tuzla Serbest Bölge, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde (Organize Sanayi Bölgesi) yer alıyor. Tuzla Serbest Bölge yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuzla Serbest Bölge nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tuzla Serbest Bölge
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuzla Serbest Bölge nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuzla Serbest Bölge konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuzla Serbest Bölge

Aşağıdaki formu kullanarak Tuzla Serbest Bölge ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...