Tel: (0216) 395 1676

Adres: Tuzla Piyade Okulu Komutanlığı, 34940 Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Tuzla Piyade Okulu, İstanbul ili Tuzla ilçesinin İstasyon Mah. mahallesinde (Piyade Okulu) yer alıyor. Tuzla Piyade Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuzla Piyade Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuzla Piyade Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuzla Piyade Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuzla Piyade Okulu

0 görüş var

Tuzla Piyade Okulu adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Tuzla Piyade Okulu
İstasyon Mah.Piyade Okulu, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 395 1676 Tuzla Piyade Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tuzla Piyade Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...