Tel: (0216) 446 7969

Adres: Kafkale Mevkii, Postane Mahallesi, Vatan Caddesi, Kafkale Kapalı Spor Salonu, Kafkale/tuzla, İstanbul, Türkiye


Tuzla Kafkale Spor Kompleksi, İstanbul ili Tuzla ilçesinde yer alıyor. Tuzla Kafkale Spor Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tuzla Kafkale Spor Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuzla Kafkale Spor Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tuzla Kafkale Spor Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tuzla Kafkale Spor Kompleksi

1 görüş var

  • çok güzel buraya kayıt olmak istiyorum

    Misafir, 24.11.2010 20:32:00

Tuzla Kafkale Spor Kompleksi adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.11 puan almıştır.
Tuzla Kafkale Spor Kompleksi
, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 446 7969 Tuzla Kafkale Spor Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Tuzla Kafkale Spor Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...