TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi logo

Tel: (0212) 867 1100

Adres: Cumhuriyet Mh. E-5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Sapağı, Pk: 34500, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Hadımköy Yolu) yer alıyor. TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi

0 görüş var

TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi
Cumhuriyet Mah.Hadımköy Yolu, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 867 1100 TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...