TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği logo

Tel: (0212) 259 8404

Adres: Esentepe Mh. Villa Caddesi, No: 7, Türsab Genel Merkezi, Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Villa Caddesi) yer alıyor. TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Genelde turizm özelde seyahat acentalığı mesleğinin faaliyetleri ile ilgili olarak tanıtım ve danışmanlık hizmeti, mesleki faaliyetlerin en iyi şekilde yapılmasına yönelik olarak, turizm faaliyetleri yapmak ve bu faaliyetlere destek veren yardımcı hizmetleri ve ürünleri üretmek, pazarlamak, üretilmiş ürünlerin temsilciliğini yapmak ve Şirket faaliyet konusuna giren amaç, konu iş ve işlemleri gerçekleştirmek üzere yurt içinde, yurt dışında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel, özel ve resmi kişi ve kuruluşlar ile her sıfatla bütün hakları iktisab ve borçları iltizam edebilir. Bunlarla ilgili yerli veya yabancı piyasa ve kuruluşlardan gerek kendi lehine ve gerekse de 3. şahıslar lehine uzun, orta veya kısa vadeli krediler alabilir, istikraz mukaveleleri aktedebilir, borçlandırıcı sözleşmeleri aktedebilir, kefaletler alıp verebilir bunları fek ve tadil edebilir, başkalarının lehine kendisi verebilir, kefalet edebilir ve bunlarla ilgili tüm işlemleri kendi nam ve hesabına başkalarına yaptırabilir, garanti, teminat verebilir, her sıfatla menkul ve gayrimenkul alım, satım, ipotek veya rehin alma, ipotek veya rehin verme, alınan ipotek ve rehin işlemlerini fek etme, velhasıl gayrimenkuller üzerinde ayni ve şahsi haklar tesis etmek, fek etmek, kira istisna sükna intifa irtifak hakkı tesis etme devir ferağ etmek temlik etmek bunları fek etmek her türlü tasarruflarda bulunmak, komisyon vekalet hizmet müşavirlik bayilik mümessillik acentelik distribütörlük müteahhilik transit ticaret hukuka uygun her türlü sözleşmeleri, borçlandırıcı sözleşmeleri aktedmek iç ve dış teknik yardım know-how ve lisans anlaşmaları yapabilmek, marka, patent, alameti faraki, ihtira beratı gibi sınai haklar kazanabilmek kiraya verebilmek kiralamak ipotek veya rehin almak ipotek veya rehin vermek iştigal konuları ile ilgili mali, ticari idari tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak ve 10. 11. 2006 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.78 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği

Aşağıdaki formu kullanarak TÜRSAB | Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...