Turon9 logo

Tel: (0216) 550 1919 veya (0216) 550 1550

Adres: Söğütlüçeşme Cd. Siftah Sk. No: 15 / A Kat: 1, 34716 Rasimpaşa, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Turon9, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Siftah Sokak) yer alıyor. Turon9 yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Turon9 nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Turizm tesisleri ile ilgili olarak otel, motel, kamping, mokamp dinlenme yerleri pansiyon tatil köyleri oberj apart otel, hotel lokanta kafetarya işletmeciliği konaklama dinlenme eğlence yiyecek içecek yerleri kurar inşa eder işetir kiraya verir kiralar yurt içi ve yurt dışında grup ve ferdi olarak turizm seyahatleri düzenler yerli yabancı kuruluşlara ait hava, kara deniz yolcu bileti satışı yapar ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Turon9
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Turon9 nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Turon9 konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Turon9

Aşağıdaki formu kullanarak Turon9 ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...