Tel: (0312) 364 4268

Adres: Ziya Oralay Cad. 421, 1. Sok. No: 13 Türközü Mamak, Ankara, Türkiye


Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi, Ankara ili Mamak ilçesinin Türközü Mah. mahallesinde yer alıyor. Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi

0 görüş var

Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi
Türközü Mah., Mamak, Ankara.
+90(0312) 364 4268 Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Türközü Şehit Nuri Pamir Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...