Tel: (0312) 441 7122 veya (0312) 441 7124

Adres: Kazım Özalp Mh. Koza Sokak, No: 28, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


Türkmenistan Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kazım Özalp Mah. mahallesinde (Koza Sokak) yer alıyor. Türkmenistan Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkmenistan Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Türkmenistan Büyükelçiliği
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.73 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkmenistan Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkmenistan Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkmenistan Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Türkmenistan Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...